Muratpaşa İnovasyon Günleri Final Programı 18 Eylül'de

15 Eylül 2021
Muratpaşa'da en iyi iş fikirleri yarışıyor. Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri içerisinde yer alan ASSİM İnovasyon ve Teknoloji Merkezlerimiz ile şehrimizde yaratıcılık, girişimcilik ve inovasyon kültürünü yaygınlaştırarak, Muratpaşalıları geleceğin teknolojik dünyasına hazırlıyoruz.
İnovatif, yaratıcı, yenilikçi bakış açıları, bilgi ve beceriler kazandırarak, katma değeri yüksek, özgün tasarımlı ve yenilikçi projeleri ortaya çıkararak şehrimize katkı sağlamayı amaçladığımız Muratpaşa İnovasyon Günleri kapsamında düzenlediğimiz “Girişimcilik ve İş Fikirleri Eğitimleri” ni Temmuz ve Ağustos aylarında tamamladık.

Bölgesel, ulusal veya küresel verimliliğe, kalkınmaya ve istihdama katkı sağlayan, toplumsal, ekonomik, çevresel ve kültürel sorunlara verimlilik ve yenilikçi bakış açısı getiren, yaşadığımız şehrin yaşam kalitesini ve verimliliğini artıracak yenilikçi 10 iş fikri düzenleyecek olduğumuz Final Programı’nda  yarışacak. Ayrıca program süresince Girişimci-İş İnsanları işbirliği görüşmeleri olacak.

Sizi de bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz.

Bilgi İçin: 0 242 3225270