Sümer Ezgü Sanat Akademisinden müzik şöleni

18 Mayıs 2023
Muratpaşa Belediyesi sivil toplum merkezi ASSİM'de yer alan Sümer Ezgü Sanat Akademisi Sümer Ezgü Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği bünyesinde S.Mehmet Sakin yönetimindeki oluşturulan TSM Topluluğu yıl sonu konseri yapıldı. ASSİM kültür salonunda halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen konsere ilgi büyük oldu. Gece boyunca birbirinden güzel solo ve koro eserlerin seslendirildiği konser dinleyicilerden tam not aldı. 2
Sümer Ezgü Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulubü Dernek Başkanı Taner Ezgü "ASSİM bünyesinde faaliyetlerimizi sürdürürken kültür sanat alanında Antalya için hep daha fazla nasıl fayda sağlarız diye düşünüyoruz. Kültür ve sanat alanında yaptığımız tüm çalışmalarımızı bu düşünce ile planlıyoruz ”dedi.
Sümer Ezgü Sanat Akademisi ücretsiz halka açık etkinlikleri edecek. ASSİM’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikler  21 Mayıs Pazar günü Güneşi Güldüren Soytarı" çocuk oyunu ve Çocuk Vokal grubu konseri; 29 Mayıs Pazartesi günü THM Topluluğu Konseri ve  6 Haziran  Salı günü Sanat Şöleni ile Antalyalı sanat severler ile buluşacak.