Gençler barış İçin buluştular

Muratpaşa Belediyesi’nin yenilikçi bir yaklaşımla katılımcı demokrasi anlayışını desteklediği Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri (ASSİM)’de sivil toplum kuruluşları, ücretsiz salon tahsisi, teknik alt yapı desteği gibi pek çok imkandan faydalanabiliyor.

Robotik – kodlama eğitimleri başladı

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin yenilik, biliş ve girişim destekleme merkezi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde (ASSİM) robotik-kodlama eğitimleri başladı.

Muratpaşa geleceğe hazırlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinde (ASSİM) yer alan teknoloji merkezi, dijital oyun endüstrisi, yazılım ve görsel tasarım sektöründe yer almak isteyen gençlerle büyüyor. Yaz dönemi kurslarında gençler, uzman gönüllü yazılımcılarla çalışıyor.

MAKSAT ilk yardım eğitimlerine başladı

‘MAKSAT’ımız iyilik olsun’ sloganı ile şubat ayında ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından Antalya'da kurulan, Arama Kurtarma ve Sosyal Aktivite Topluluğu-MAKSAT Derneği, faaliyetlerine başladı.

Briç sporunun kalbi ASSİM

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi, çok yönlü düşünmeyi, konsantrasyonu ve planlı olmayı geliştiren briç sporu için ASSİM’de bir merkez açtı. Açılışta Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Zeka oyunları merkezi olarak düşündüğümüz Antalya Briç Kulübümüzün bu merkezle ASSİM’de yaşamını sürdürmesini önemsiyorum” dedi.